TABEL NOMINAL PERSONAL încadrat în anul școlar 2020-2021

CICLUL PRIMAR – învățători/profesori pentru învățământ primar

NR. CRT.NUMELE ŞI PRENUMELECLASA  
 1.BRÂNZEI PETRU-DANIELCP A
 2.CRAINIC DIANA-NICOLETACP B
 3.RADU OLGUȚA-IRINACP C
 4.LEPȘA ADELA-CARMENCP D
 5.LOMBREA IRINA-MARIACP E
 6.CRIȘAN DANIELA-CRUCIȚACP F
 7.PRALEA RODICACP G
 8.CHINDRIȘ MIA-ANCUȚAI A
 9.BRÂNZEI DANIELAI B
 10.VERDEȘ LAVINIA-IOANAI C
 11.DRAGOTĂ LAURA-CORNELIAI D
 12.MAXIM CORINA-MELANIAI E
 13.LEORDEAN ALINA-CAMELIAII A
 14.POP MARIAII B
 15.NECHITA ANAII C
 16.NEGRESCU GEORGIANA-LAURAII D
 17.BOGDAN IULIA-MIOARAII E
 18.ŞANTA MARIA-CARMENIII A
 19.PAL-ȘERBAN IONELIAIII B
 20.AȘCHILEAN MARIA-DORINAIII C
 21.PLEȘA LILIANA MONICAIII D
 22.BĂICAN DIANA-MARIAIV A
 23.SOPON ILEANAIV B
 24.ANDREICA DACIANA-MARIAIV C

CICLUL GIMNAZIAL – profesori

NR. CRT.NUMELE ŞI PRENUMELEDisciplina predată  Diriginte
 25.FENEȘAN MIRELA-DANALimba  engleză / Științe (opțional) 
 26.MARCU VALERIALimba și literatura română 
 27.GORDON ANAMARIALimba și literatura română 
 28.SIMEDRU DIANALimba engleză 
 29.MUREȘAN CRISTINALimba engleză 
 30.SIMA IOAN-GAVRILLimba engleză 
 31.BARTOȘ BIANCA-LIVIALimba franceză 
 32.FURNICĂ LIDIA-LISALimba franceză 
 33.SOCACI AMALIA-ELENAMatematică 
 34.OPREA ALEXANDRAMatematică 
 35.HAIDUC CRINA-ELENABiologie 
 36.GOȘA ILEANAGeografie 
 37.FRÎNCU RĂZVAN-ADRIANIstorie / Ed. socială 
 38.LĂPUȘTE LAURA DOINAReligie ortodoxăV B
 39.HENS IONUȚReligie ortodoxă 
 40.DOLEAN MIHAIReligie penticostală 
 41.GROLLER DELIA-ANDREAEducație plastică 
 42.CIOBANU MĂDĂLINAEducație muzicală 
 43.PEREAT IOAN-CORNELEducație fizică și sportV A
 44.STOICA ANGELA-SANFIRAEducație fizică și sport 
 45.SIMO ANDREEA-LOREDANAEducație fizică și sport 
 46.SÎNGEORZAN IOANA-MARIAEducație tehnologică 
 47.BOTAR GHEORGHE-ȘTEFANInformatică și TIC 

PERSONAL DIDACTIC-AUXILIAR

NR. CRT.NUMELE ŞI PRENUMELEFuncția
 1.MORAR LIANA-DANIELASecretar șef
 2.CIARNĂU NICOLETA-MARINELAContabil șef
 3.TAMAS RADU-GABRIELAdministrator patrimoniu
 4.MARCU HAJNALBibliotecar

PERSONAL NEDIDACTIC

NR. CRT.NUMELE ŞI PRENUMELEFuncția
 1.MORAR VASILEMuncitor calificat
 2.CIOAZĂ KINGA-ENIKOÎngrijitor
 3.DRĂGOI DOINAÎngrijitor
 4.OLTEAN MARIAÎngrijitor
 5.POPA LUCIA-IONELAÎngrijitor
 6.VIDREAN ILEANA-ANGELICAÎngrijitor

Personal de la C.J.R.A.E.

NR. CRT.NUMELE ŞI PRENUMELE 
 1.ȘUTEU LAVINIA-DENISAProfesor consilier școlar (psiholog)
 2.OPRIȘOR ELENALogoped
 3.MARCU SORINAProfesor de sprijin
 4.PRECUPEANU RALUCAProfesor de sprijin
 5.BRIE CAMELIAProfesor de sprijin
 6.TRIFAN LUCIANProfesor de sprijin